Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Klenoty duše v novom tele: Dôvera a oddanosť

19. mája o 18:00 - 21. mája o 15:30

Klenoty duše v novom tele: Dôvera a oddanosť

Dôvera je základným stavebným kameňom akéhokoľvek tvorivého prepojenia a osobnostného rastu. Keď dôverujeme procesu, ktorým si prechádzame, vieme nadobudnúť poznanie, že akýkoľvek proces v našom živote sa deje pre náš osoh.
K tomu, aby sme sa mohli venovať nejakému učeniu, náuke, alebo ceste, potrebujeme sa jej oddať. Oddanosť si potom prirodzene vyžaduje vytvorenie záväzku voči tomu, čomu sa oddávame. Ak sa chceme napríklad naučiť hrať na hudobný nástroj, potrebujeme si tento nástroj zaobstarať a nasledovať krok po krôčiku návody, ktoré nás povedú k tomu, aby sme sa hrať na tento nástroj naučili. A nebude to vždy len ľahké. Na našej ceste nás čakajú ako vzostupy, tak aj pády. Keď nám však chýba oddanosť a nevieme si vytvoriť záväzok, ľahko sa nám môže stať, že sa pri prvej príležitosti vzdávame a nevieme sa pohnúť ďalej.

Prečo Klenoty duše v novom tele?

V zanedbanom, chorom a boľavom tele sa duševné klenoty len ťažko rozvíjajú. Je to preto, lebo zanedbané a boľavé telo si neustále vyžaduje našu pozornosť, vytvára nám pocit väzenia a nedovoľuje nám sústrediť svoju myseľ naplno. V tele, s ktorým cítime nesúlad, neustále trpíme.

Na to, aby sme sa mohli plne sústrediť na svoju celistvosť, potrebujeme svoje telo ozdraviť a obrodiť. Pokiaľ sa o svoje telo zdravo staráme a cítime s ním súlad, máme možnosť naplno uchopiť svoje jedinečné kvality a skrze ne odhaliť svoju vlastnú hodnotu a jedinečnosť.

Naše telo potrebuje pohyb. A to nie hocijaký. Bezhlavý pohyb nám môže aj uškodiť. Pohyb treba rozvíjať systematicky, na základe konkrétnych metód. Naučiť sa hýbať tak, aby sme pohybom podporili svoje zdravie, je úžasná zručnosť. Metóda Rozvahy pohybu Ťa takéto zručnosti bude učiť.

Na stretnutí nás čaká:

* spoločné prijatie darov dôvery a oddanosti
* emocionálne liečenie
* spoločný obrad v jurte
* spoločné meditácie a vizualizácie
* cvičenie Rozvaha pohybu
* učenie šamanských piesní
* výprava do lesa so zámerom prijatia darov
* dychové cvičenia, vizualizácie a mudry

Cena: 220 eur (zahŕňa ubytovanie, stravu a lektorné)

Cena za celý kurz, t.j. všetky 4 stretnutia je zvýhodnená
Zálohu 120€ zaplatíte teraz pri registrácii a zvyšnú sumu 100€ v hotovosti na mieste pri príchode.
Registrácia je možná cez registračný formulár.

Dátum: 19. máj o 18:00 – 21. máj do 15:30

Miesto konania: Lesný chrám Prameň Života: https://www.rozvahapohybu.sk/pramen-zivota

Vašim sprievodcom bude Matej Jurenka. Matej je slovenský rodák, zakladateľ metódy Rozvaha pohybu, žije na Prameni Života a pôsobí ako učiteľ na Univerzite vedomého života. Venuje sa hudobnej terapii, meditácii, otužovaniu, obrode pôvodného duchovna, skúmaniu ľudskej duše i skúmaniu vedomia.

Info o celom kurze: https://www.rozvahapohybu.sk/clanky/klenoty-duse-v-novom-tele-cely-kurz

Prihlásenie: https://vedomaskola.sk/udalost/klenoty-duse-v-novom-tele-dovera-a-oddanost-15230519

Podrobnosti

Začiatok:
19. mája o 18:00
Koniec:
21. mája o 15:30
Udalosť Kategórie:
,