Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Klenoty duše v novom tele – Láska a múdrosť

25. augusta o 18:00 - 27. augusta o 18:00

Klenoty duše v novom tele – Láska a múdrosť

Vedomý stav lásky je ozdravujúcim vnemom prepojenia sa so všetkými bytosťami, z ktorého nie je vylúčená ani jedna bytosť. Láska je liečivým zážitkom absolútnej jednoty, súcitu a rovnocennosti. Múdrosť prichádza postupne, je podmienená našim sebarozvojom, skúsenosťou a zrelosťou. S múdrosťou prichádza jasnosť a nadhľad, jej prejavom je súlad, poznanie a vhľady do iných časov i priestorov.

Prečo Klenoty duše v novom tele?

V zanedbanom, chorom a boľavom tele sa duševné klenoty len ťažko rozvíjajú. Je to preto, lebo zanedbané a boľavé telo si neustále vyžaduje našu pozornosť, vytvára nám pocit väzenia a nedovoľuje nám sústrediť svoju myseľ naplno. V tele, s ktorým cítime nesúlad, neustále trpíme.

Na to, aby sme sa mohli plne sústrediť na svoju celistvosť, potrebujeme svoje telo ozdraviť a obrodiť. Pokiaľ sa o svoje telo zdravo staráme a cítime s ním súlad, máme možnosť naplno uchopiť svoje jedinečné kvality a skrze ne odhaliť svoju vlastnú hodnotu a jedinečnosť.

Naše telo potrebuje pohyb. A to nie hocijaký. Bezhlavý pohyb nám môže aj uškodiť. Pohyb treba rozvíjať systematicky, na základe konkrétnych metód. Naučiť sa hýbať tak, aby sme pohybom podporili svoje zdravie, je úžasná zručnosť. Metóda Rozvahy pohybu Ťa takéto zručnosti bude učiť.

Na stretnutí nás čaká:

* spoločné prijatie darov lásky a múdrosti
* emocionálne liečenie
* spoločný obrad v jurte
* spoločné meditácie a vizualizácie
* cvičenie Rozvaha pohybu
* učenie šamanských piesní
* výprava do lesa so zámerom prijatia darov
* dychové cvičenia, vizualizácie a mudry

Cena: 220 eur

Zálohu 120€ zaplatíte teraz pri registrácii a zvyšnú sumu 100€ v hotovosti na mieste pri príchode.
Registrácia je možná cez registračný formulár.

Dátum: 25. august o 18:00 – 27. august do 15:30

Miesto konania: 

Lesný chrám Prameň Života: https://www.rozvahapohybu.sk/pramen-zivota

Vašim sprievodcom bude Matej Jurenka. Matej je slovenský rodák, zakladateľ metódy Rozvaha pohybu, žije na Prameni Života a pôsobí ako učiteľ na Univerzite vedomého života. Venuje sa hudobnej terapii, meditácii, otužovaniu, obrode pôvodného duchovna, skúmaniu ľudskej duše i skúmaniu vedomia.

Prihlásenie: https://www.rozvahapohybu.sk/prihlasenie-na-podujatie

Podrobnosti

Začiatok:
25. augusta o 18:00
Koniec:
27. augusta o 18:00
Udalosť Kategórie:
,