Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Klenoty duše v novom tele: Pravda a tvorivosť

7. júla o 18:00 - 9. júla o 15:30

Klenoty duše v novom tele: Pravda a tvorivosť

Na našej ceste si osvojujeme nové učenie a rozvíjame nové zručnosti. Odhaľuje sa nám náš vnútorný učiteľ, ktorý sa k nám prihovára skrze náš vnútorný hlas. Rozvíjame svoj tvorivý potenciál tak, aby to bolo v súlade s našimi prirodzenými danosťami a vlohami. Pravdivo vyjadrujeme svoje pocity a spoznávame hodnoty, na základe ktorých si budujeme svoj vlastný život. Táto cesta nás vedie k nadobudnutiu vlastnej sebaistoty, jedinečnosti a vlastnej hodnoty.

Prečo Klenoty duše v novom tele?

V zanedbanom, chorom a boľavom tele sa duševné klenoty len ťažko rozvíjajú. Je to preto, lebo zanedbané a boľavé telo si neustále vyžaduje našu pozornosť, vytvára nám pocit väzenia a nedovoľuje nám sústrediť svoju myseľ naplno. V tele, s ktorým cítime nesúlad, neustále trpíme.

Na to, aby sme sa mohli plne sústrediť na svoju celistvosť, potrebujeme svoje telo ozdraviť a obrodiť. Pokiaľ sa o svoje telo zdravo staráme a cítime s ním súlad, máme možnosť naplno uchopiť svoje jedinečné kvality a skrze ne odhaliť svoju vlastnú hodnotu a jedinečnosť.

Naše telo potrebuje pohyb. A to nie hocijaký. Bezhlavý pohyb nám môže aj uškodiť. Pohyb treba rozvíjať systematicky, na základe konkrétnych metód. Naučiť sa hýbať tak, aby sme pohybom podporili svoje zdravie, je úžasná zručnosť. Metóda Rozvahy pohybu Ťa takéto zručnosti bude učiť.

Na stretnutí nás čaká:

* poločné prijatie darov pravdy a oddanosti
* emocionálne liečenie
* spoločný obrad v jurte
* spoločné meditácie a vizualizácie
* cvičenie Rozvaha pohybu
* učenie šamanských piesní
* výprava do lesa so zámerom prijatia darov
* dychové cvičenia, vizualizácie a mudry

Cena: 220 eur (zahŕňa ubytovanie, stravu a lektorné )

Zálohu 120€ zaplatíte teraz pri registrácii a zvyšnú sumu 100€ v hotovosti na mieste pri príchode.

Dátum: 7. júl o 18:00 – 9. júl do 15:30

Miesto konania: Lesný chrám Prameň Života: https://www.rozvahapohybu.sk/pramen-zivota

Vašim sprievodcom bude Matej Jurenka. Matej je slovenský rodák, zakladateľ metódy Rozvaha pohybu, žije na Prameni Života a pôsobí ako učiteľ na Univerzite vedomého života. Venuje sa hudobnej terapii, meditácii, otužovaniu, obrode pôvodného duchovna, skúmaniu ľudskej duše i skúmaniu vedomia.

Prihlásenie: https://www.rozvahapohybu.sk/prihlasenie-na-podujatie

Podrobnosti

Začiatok:
7. júla o 18:00
Koniec:
9. júla o 15:30
Udalosť Kategórie:
,