Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Rozvaha pohybu: Prehĺbenie pohybových zručností

4. septembra o 18:00 - 5. septembra o 11:00

Ahojte priatelia, hľadáte inšpiráciu, ako ďalej rozvíjať svoju vlastnú pohybovú prax? Chcete svoje telo udržiavať aj naďalej zdravé, silné a ohybné a svoju myseľ sviežu a jasnú? Pridajte sa k nám a prídite si zacvičiť do jurty v našom centre Prameň Života v malej skupinke maximálne 11 ľudí. Práca v malej skupine Vám zaručí individuálny prístup a priestor pre otázky a veľaaaa lektorskej pozornosti.

Tento seminár je určený pre každého, kto už má vlastnú pohybovú prax a pravidelne ju rozvíja, či už samostate doma, alebo v skupine.

Seminár bude pozostávať z dvoch 3-hodinových blokov. Prvý blok bude zameraný na mobilitu a ohybnosť tela. Budeme spolu cvičiť rôzne predklonove i zaklonove pozície a výkruty do strán. Krok za krokom si prejdeme jednotlivé pozície a povieme si, aké konkrétne kroky predchádzajú každej pozícii.

Druhý blok bude zameraný na rovnovážne pozície. Budeme spolu balansovať na nohách, na hlave, na predlaktiach i na rukách. Opäť si krok za krokom prejdeme jednotlivé pozície a povieme si, aké konkrétne kroky predchádzajú každej pozícii.

 

Dátum: 4. – 5.  september

 

Cena: 100€, cena zahŕňa 2 x 3 – hodinové bloky aj s prespatím v našom centre

 

Čo si so sebou priniesť? Spacák, meditačný vankúšik, deku na relaxáciu, hygienické potreby, uterák, eko kozmetiku (všetko, čo spláchneme, ide do lesa)

 

Strava: Stravu si zabezpečuje každý účastník sám, k dispozícii máme malú kuchynku na varenie.

 

Miesto: Prameň Života je naše vlastné centrum, zamerané na rozvoj tvorivého ducha, ktoré sa nachádza v lone prírody, v obkolesení lesov a lúk. Prameň Života je jedinečný liečivý priestor práve svojim prenikavým tichom, žiarivou nočnou oblohou a živou pramenistou vodou, ktorá tečie z prameňa priamo do domu: https://www.facebook.com/pramenzivotalovinka

 

Program: PRVÝ BLOK: sobota večer od 18:00 do 21:00, DRUHÝ BLOK: nedeľa doobeda od 8:00 do 11:00. Nedeľa poobede: možnosť individuálneho tréningu podľa dohody

 

Sprievodca: Matej Jurenka je zakladateľom metódy Rozvaha pohybu, ktorá je spojením jogy, kalisteniky, tanca a bojových umení. Meditácii, pohybu a joge sa oddane venuje už skoro 20 rokov. 10 rokov pôsobil ako učiteľ jogy a meditácie v čínskom Šanghaji. Od roku 2013 žije Matej na strednom Slovensku vo svojom domovskom centre Prameň Života, kde aj vyučuje. https://www.facebook.com/matej.jurenka

 

Seminár je vhodný pre ženy aj mužov všetkých vekových kategórii, začiatočníkov aj pokročilých, rovnako tiež pre učiteľov jogy, tanca, meditácie, bojových umení a rôznych iných pohybových aktivít. Prídite načerpať nové vedomosti a zdokonaliť sa v pohybových zručnostiach pod vedením majstra Rozvahy pohybu Mateja Jurenku.

 

Odkaz na FB udalosť: https://www.facebook.com/events/331432188521746

 

Tešíme sa na stretnutie!

Podrobnosti

Začiatok:
4. septembra o 18:00
Koniec:
5. septembra o 11:00
Udalosť Kategórie:
,

Miesto udalosti

Prameň Života
Lovinka 362
Cinobaňa, 98522 Slovenská republika
+ Google Map
Menu