Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Rozvaha pohybu s Matejom Jurenkom – Mana°Stay

22. septembra o 17:00 - 20:00

V rámci festivalu Mana ° Stay 2019 sa predstavili viacerí lektori, ktorí nestihli povedať všetko. Rozhodli sme sa, vybrať viacerých z nich a chceme vám ich učenia prinášať DO DETAILU v intímnejšom prostredí, v malej skupinke a dlhší čas ako na festivale.

Prvým z nich je lektor, slovenský jogín, handbalancer a hudobník MATEJ JURENKA.

Do detailu predstaví jeho vlastnú a jedinečnú metódu ‘Rozvaha pohybu’ už 22. septembra 2019 v Bratislave – v priestoroch nášho spriazneného štúdia Yoga House.

Kombinácia prvkov jogy, kalisteniky, akrobacie a bojových umení je určená pre všetkých ľudí, ktorí chcú vedome pracovať so svojim telom. Workshop je vhodný pre ľudí rôznych vekových kategórií – aj pre úplných začiatočníkov i pokročilých. Pre ľudí, ktorí sa chcú rozvíjať skrze vlastné telo.

Na workshope sa naučíme, ako zvýšiť základnú ohybnosť, pevnosť a rovnováhu svojho tela. Začneme dôkladnou rozcvičkou, ktorá nám postupne pomôže prechádzať od jednoduchších pozícii k tým zložitejším. Dozvieme sa, aké princípy je dôležité dodržiavať pri správnom cvičení a zvyšovaní ohybnosti svojho tela. Súčasťou workshopu budú aj obrátené pozície – pre začiatočníkov príprava na stoj na hlave, pre mierne pokročilých rôzne variácie stoja na hlave a pre pokročilých stoj na predlaktiach a na rukách.

Na záver workshopu vás Matej hudobne prevedie relaxačnou Cestou zvukom so svojou partnerkou Veronikou Garbanovou.

KEDY: 22.september 2019 (nedeľa) 17:00-20:00
KDE: Yoga House
CENA: 30€

Počet miest je obmedzený.

Udalosť na FB: https://www.facebook.com/events/1147615558756172/

Podrobnosti

Dátum:
22. septembra
Čas:
17:00 - 20:00
Udalosť Kategórie:
,
Menu