Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Viera z prameňa Slávov

1. augusta o 18:00 - 7. augusta o 17:00

Vieme, aký je rozdiel medzi rečou a jazykom? Odkiaľ prameníme? Kto to vlastne boli, či sú Slávovia? Mali naši predkovia vôbec nejakú kultúru a vzdelanie alebo im naozaj bola vštepená až v deviatom storočí? Ak sa chceme napojiť na vlastné korene a pevne sa zakotviť v pôvodnej tradícii, ktorým smerom sa máme ubrať? Aká je naša pôvodná viera? Kto boli a sú Valachavi?

Napriek tomu, že sa nám zdajú odpovede na niektoré otázky pochované v prachu histórie, nie je tomu tak. Každá otázka má svoju odpoveď a všetko, čo sa deje sa poctivo zapisuje. Cesta k týmto informáciám je stále dostupná. Viera je totiž založená na pravde a tá pochádza zo skrytého sveta Prav. Tento svet je svet bohov a ktokoľvek menej ako boh jednoducho nemá na to silu ani nástroje, aby sa mu podarilo pravdu pokriviť. Spomienky našich predkov a naše skutočné dejiny sa zapisujú do sveta Nav. Je to obrovská knižnica, ktorú spravuje matka Makkáša.

My Slávovia sme v dávnych časoch žili podľa vierozvesti, ktorá obsahovala náuky o svätých zručnostiach prenikania do skrytých svetov. Strážcami zručností boli a sú Valachavi. Ak sa tradícia dala odovzdávať neprerušene, činili tak sústavou vzdelávania. Pokiaľ sa línia prerušila, zrodili sa vtedy a tam, kde sa dalo opäť nadviazať. Vo vesmíre nie je možné stratiť to, čo k nám patrí a ani získať to, čo si nezaslúžime. Neveríte?

Srdečne Vás pozývame na Slávne stretnutie s Valachavmi vierozvesti Žiara Slávija. Na tomto seminári sa naučíme techniky vedúce k zmiereniu a zjednoteniu. Budeme cvičiť s telom, dychom a mysľou. Prežijeme spolu 7 dní v ovzduší rodinnej pohody, kde si každý bude môcť vziať z „prestretého stola“ znalostí, zručností, zážitkov len to, čo si sám vyberie.

Kapacita je obmedzená na 12 ľudí.

Seminárom Vás bude sprevádzať strážca vnútorného kruhu živlov, sprievodca pohybom – Matej Jurenka a strážca vonkajšieho kruhu hraníc, sprievodca slovom – Leri Veleslav. Obaja s Vami budú zdielať svoje každodenné ranné obrady (meditáciu, cvičenie s telom, čajový rituál) ku ktorým sa budete môcť pripojiť.

Výživnú vegánsku kuchyňu nám bude pripravovať kuchárka Deniska Jarábková. Počas pobytu si budete môcť dopriať i masáž pod vedením maséra a diagnostika Robka Jarábka.

Kedy?

1. – 7. august

Kde?

Pobyt sa uskutoční v nádhernom prírodnom prostredí v zázemí pohybovo– meditačného centra Prameňa Života (okres Lučenec).

Ako sa tam dostanem:

info + mapka na: lovinka.sk/kontakt

Cena za celý seminár:

Je nutné uhradiť náklady na ubytovanie a energie vo výške 80€ a obživu v plnej penzii vo výške 72€ .

Odmenu sprievodcom si stanovujú zúčastnení sami podľa miery vlastných možností a síl v takej výške, akú by sami prijali za rovnaký objem práce, akú s nimi sprievodcovia vykonajú počas siedmych dní.

Registrácia:  

UDALOSŤ JE UŽ NAPLNENÁ. ĎAKUJEME ZA VÁŠ ZAÚJEM. 🙂 

 Čo si treba priniesť:

jogamatku, pohodlné oblečenie na cvičenie, uterák, spacák, vankúšik na spanie, ponožky/prezuvky, ekokozmetiku/ekodrogériu (všetko, čo zo seba spláchneme, ide do lesa)

 

Udalosť na fb tu: https://www.facebook.com/events/405657820022330

Podrobnosti

Začiatok:
1. augusta o 18:00
Koniec:
7. augusta o 17:00
Udalosť Kategórie:
,

Organizátor

Matej Jurenka

Miesto udalosti

Prameň Života
Lovinka 362
Cinobaňa, 98522 Slovenská republika
+ Google Map
Menu