Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Základy rovnovážnych pozícií v Nových Zámkoch

23. novembra 2019 o 16:00 - 18:30

Milí jogisti!
Srdečne vás pozývame na workshop Rozvahy pohybu s Matejom Jurenkom a Veronikou Garbanovou. Zažijete na vlastnom tele Matejovu metódu vedomej práce so svojim telom.

Čo je to rovnováha?
Ako ju nadobúdam?
Aké sú základné princípy rovnováhy, ktoré uplatňujem pri cvičení so svojim telom?
Ako súvisí telesná rovnováha s rovnováhou životnou?
Na tieto otázky si detailne odpovieme na tomto seminári.

Začneme dôkladnou rozcvičkou, ktorá nám postupne pomôže prechádzať od jednoduchších pozícii k tým zložitejším. Naučíme sa, aké princípy je dôležité dodržiavať pri správnom cvičení a naučíte sa intuitívne vytvárať vlastné jogové pozície a zostavy.

ROZVAHA POHYBU
– je názov metódy, ktorá je kombináciou jogy, kalisteniky a bojových umení
– naučí vás vedome rozvíjať plný potenciál vášho tela

Jej autorom je Matej Jurenka, ktorý Rozvahu pohybu rozvíja na základe svojich dlhoročných skúseností práce s telom. Metóda Rozvahy pohybu je nedogmatickou metódou založenou na myšlienke sebarozvoja skrze vlastné telo.

WORKSHOP JE VHODNÝ PRE VŠETKY VEKOVÉ KATEGÓRIE, ZAČIATOČNÍKOV AJ POKROČILÝCH, ROVNAKO TIEŽ PRE UČITEĽOV JOGY, TANCA, MEDITÁCIE, BOJOVÝCH UMENÍ A RÔZNYCH POHYBOVÝCH AKTIVÍT

Nezáleží na tom, akej ste národnosti, koľko máte rokov, aká je vaša sexuálna orientácia či aké sú naše momentálne obmedzenia. Rozvíjať svoje telo skrze vedomý pohyb môže každý. Skúsme si naše telo predstaviť ako nástroj. Rovnako ako pre gitaristu je nástrojom gitara, naše telo je našim najbližším nástrojom. Rovnako, ako si gitarista svoju gitaru potrebuje najskôr naladiť, rovnako aj my si potrebujeme naše tela najskôr rozcvičiť, rozohriať a potom môžeme prechádzať od jednoduchších pohybov k tým zložitejším. Učiť sa rozvíjať plný potenciál nášho tela je základnou myšlienkou metódy rozvahy pohybu. Vnímať svoju vlastnú jedinečnosť a vyjadrovať ju skrze naše tela čisté vnemy.

————————————-
Príspevok: 20,- eur
Deň: sobota 23. 11. 2019
Čas: 16:00 – 18:30 hod.
Miesto: Anaháta štúdio, Podzámska 34/A, Nové Zámky
Lektor: MATEJ JURENKA a VERONIKA GARBANOVÁ

Prihlasovanie: anahatanz@gmail.com alebo v správe na mesingery Anaháta štúdio

Rezervácia: Svoje miesto si prosím rezervujte mailom alebo telefonicky. Počet miest je obmedzený = 13
——————————————

LEKTORI:
Matej Jurenka je popredný slovenský jogín, handbalancer a hudobník, zakladateľ Jogy nekonečného uzla a vlastnej metódy Rozvaha pohybu, ktorá kombinuje prvky jogy, kalisteniky a bojových umení.
Veronika Garbanová túto metódu rozvíja skrze ženský princíp, dopĺňa ju o prácu s jemnou energiou, sprevádza ľudí náukov o správnej životospráve a rozvážnom živote. S Matejom vedú cesty zvukom – vedené relaxácie doplnená o hru na rôzne liečivé hudobné nástroje.
Sú učiteľmi na Univerzita vedomého života a žijú spolu aj so svojím vlkopsom Lesanom na strednom Slovensku vo svojom domovskom meditačnom centre Prameň Života.

Udalosť na FB: https://www.facebook.com/events/529063721214812/

Tešíme sa na vás všetkých!
Namasté!
Matej a tím Anaháty

anahatanz@gmail.com, Katka 0903244187

Podrobnosti

Dátum:
23. novembra 2019
Čas:
16:00 - 18:30
Udalosť Kategórie:
,
Menu