Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Letné Žiaraslávne sústredenie: Žiarivá cesta čarodeja

20. júla o 18:00 - 26. júla o 15:00

Pôvod všetkého konania i rozhodovania sa človeka spočíva v jeho schopnosti tvoriť. Ako sa chopiť popruhov vlastného osudu a vytvárať si okolnosti, ktoré sú priaznivé?

Každý deň sa dostávame do rôznych situácií, rozhovorov či nálad, ktoré ovplyvňujú naše rozhodnutia. Niekedy sa nám veci daria s ľahkosťou. Inokedy nás však prenasledujú dôsledky nášho nerozvážneho konania. Ako sa hovorí, času je málo a voda stúpa. Často musíme reagovať rýchlo. Zdá sa, že keby sme na chvíľu spomalili, stratíme svoje postavenie. Ako bežec, ktorého môže kedykoľvek niekto predbehnúť. Ocitáme sa vo svete, v ktorom kraľuje nutkavá potreba byť v strehu, mať vždy navrch, či byť o krok vpred.
Existuje však aj iná cesta. Cesta vedomého žitia – Žiarivá cesta Čarodeja.

Pozývame vás na Žiaraslávne sústredenie, ktoré sa bude konať v čarovnej svätoháji Prameň Života. Toto miesto je domovským centrom rozvoja Mateja Jurenka. Prameň Života je bezpečný priestor pre tvorivý rozvoj tela i ducha. Nachádza sa v krásnom lesnom prostredí, je vzdialený od mestského ruchu, či pouličného osvetlenia. Z kohútikov tu tečie živá voda priamo z prameňa. Vôkol je čistý vzduch, ticho a nočná obloha je veľkolepým zážitkom v každom ročnom odbobí.

Kapacita semináru obmedzená na 12 osôb.

Seminárom Vás bude sprevádzať:
Matej Jurenka – strážca vnútorného kruhu živlov vás prevedie zjaveným svetom za pomoci dychových techník, zdravého pohybu, prekonávania a posúvania hraníc komfortu tela a rozprúdenia životodárnej sily.
Leri Veleslav – strážca vonkajšieho kruhu hraníc vás prevedie skrytými svetmi za pomoci práce s pozornosťou, rozjímacích techník a nápravy chybných vzorcov našej mysle.

Obaja s Vami budú zdieľať svoje každodenné ranné obrady (meditácia, cvičenie s telom, čajový rituál), ku ktorým sa budete môcť pripojiť. Program si budeme tvoriť spoločne, podľa záujmu o navrhnuté aktivity.

Počas pobytu nám bude Deniska Jarábková pripravovať výživnú a chutnú vegánsku kuchyňu a taktiež bude k vašim službám majster masér a diagnostik Robko Jarábek.

Kedy?

20. 7. 2020 – 26. 7. 2020

Kde?

Pobyt sa uskutoční v prírodnom prostredí v zázemí pohybovo– meditačného centra Prameň Života.

Ako sa tam dostanem:

info + mapka na: lovinka.sk/kontakt

Cena za celý seminár:

Je nutné uhradiť náklady na ubytovanie a energie vo výške 80€ a obživu v plnej penzii vo výške 84€ .

Odmenu sprievodcom si stanovujú zúčastnení sami podľa miery vlastných možností a síl v takej výške, akú by sami prijali za rovnaký objem práce, akú s nimi sprievodcovia vykonajú počas šiestich dní.

Registrácia:  

stačí kliknúť na tlačítko Prihlásiť sa dolu pod textom a vyplniť formulár

 Čo si treba priniesť:

jogamatku, pohodlné oblečenie na cvičenie, uterák, spacák, vankúšik na spanie, ponožky/prezuvky, ekokozmetiku/ekodrogériu (všetko, čo zo seba spláchneme, ide do lesa), zápisní, súpravu na čajový obrad

Udalosť na fb tu:

https://www.facebook.com/events/180998413273398

Podrobnosti

Začiatok:
20. júla o 18:00
Koniec:
26. júla o 15:00
Udalosť Kategórie:
,

Organizátor

Matej Jurenka

Miesto udalosti

Prameň Života
Lovinka 362
Cinobaňa, 98522 Slovenská republika
+ Google Map
Menu