Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Zimné Žiaraslávne sústredenie: Žiarivá cesta čarodeja

28. decembra 2019 o 18:00 - 2. januára 2020 o 16:00

Autorka obrazu: Alica Belica (https://www.facebook.com/AlicaBelica/)

Pôvod všetkého konania i rozhodovania sa človeka spočíva v jeho schopnosti tvoriť. Ako sa chopiť popruhov vlastného osudu a vytvárať si okolnosti, ktoré sú priaznivé?

Každý deň sa dostávame do rôznych situácií, rozhovorov či nálad, ktoré ovplyvňujú naše rozhodnutia. Niekedy sa nám veci daria s ľahkosťou. Inokedy nás však prenasledujú dôsledky nášho nerozvážneho konania. Ako sa hovorí, času je málo a voda stúpa. Často musíme reagovať rýchlo. Zdá sa, že keby sme na chvíľu spomalili, stratíme svoje postavenie. Ako bežec, ktorého môže kedykoľvek niekto predbehnúť. Ocitáme sa vo svete, v ktorom kraľuje nutkavá potreba byť v strehu, mať vždy navrch, či byť o krok vpred.
Existuje však aj iná cesta. Cesta vedomého žitia – Žiarivá cesta Čarodeja.
Je to cesta k slobodnému a radostnému bytiu, na ktorej sú vôkol nás len priatelia alebo učitelia a všetko sa deje pre náš osoh.

Ako vystúpiť z každodenného chaosu a uzrieť cestu, po ktorej je radno kráčať s ľahkosťou?

Napriek tomu, či si to uvedomujeme, alebo nie, každý jeden proces, rovnako ako každá jedna bunka v nás má plán. My tento plán môžme odhaľovať, pozorovať alebo aj meniť. Dovoľme si na moment zastaviť, zamyslieť sa a slobodne si vybrať, čo ďalej.

Pozývame vás na Žiaraslávne sústredenie, ktoré bude zamerané na odhaľovanie príčin a hľadanie riešení, na rébusy bežného dňa.
Počas tohto sústredenia si ukážeme praktické techniky, ktoré nám napomôžu rozvážne pôsobiť na to, čo sa nám deje – a naučíme sa to priamo ovplyvňovať.

Seminárom Vás bude sprevádzať:
Matej Jurenka – strážca vnútorného kruhu živlov vás prevedie zjaveným svetom za pomoci dychových techník, zdravého pohybu, prekonávania a posúvania hraníc komfortu tela a rozprúdenia životodárnej sily.
Leri Veleslav – strážca vonkajšieho kruhu hraníc vás prevedie skrytými svetmi za pomoci práce s pozornosťou, rozjímacích techník a nápravy chybných vzorcov našej mysle.

Obaja s Vami budú zdieľať svoje každodenné ranné obrady (meditácia, cvičenie s telom, čajový rituál), ku ktorým sa budete môcť pripojiť. Program si budeme tvoriť spoločne, podľa záujmu o navrhnuté aktivity.

Počas pobytu nám bude Deniska Jarábková pripravovať výživnú a chutnú vegánsku kuchyňu (raňajky, obed, večera) a taktiež bude k vašim službám majster masér a diagnostik Robko Jarábek.

 

Kedy?

28. 12. 2019 – 2. 1. 2020

Kde?

Pobyt sa uskutoční v nádhernom prírodnom prostredí v zázemí pohybovo– meditačného centra Lovinka.

Ako sa tam dostanem:

info + mapka na: lovinka.sk/kontakt

Cena za celý seminár:

Je nutné uhradiť náklady na ubytovanie a energie vo výške 66€ a obživu v plnej penzii vo výške 72€ .

Odmenu sprievodcom si stanovujú zúčastnení sami podľa miery vlastných možností a síl v takej výške, akú by sami prijali za rovnaký objem práce, akú s nimi sprievodcovia vykonajú počas šiestich dní.

Registrácia:  

stačí kliknúť na tlačítko Prihlásiť sa dolu pod textom a vyplniť formulár

 Čo si treba priniesť:

jogamatku, pohodlné oblečenie na cvičenie, uterák, spacák, vankúšik na spanie, ponožky/prezuvky, ekokozmetiku/ekodrogériu (všetko, čo zo seba spláchneme, ide do lesa), zápisní, súpravu na čajový obrad

 

Udalosť na fb tu:

https://www.facebook.com/events/513118762610237/

Podrobnosti

Začiatok:
28. decembra 2019 o 18:00
Koniec:
2. januára o 16:00
Udalosť Kategória:

Organizátor

Matej Jurenka
Menu