Pomôcky na cvičenie

Meditačným vankúšikom
s logom Rozvahy pohybu

Nohavice
s logom Rozvahy pohybu

Video lekcie

Drahí priatelia,
pripravili sme pre vás dlho sľubovaný balíček lekcií Rozvahy pohybu s Matejom Jurenkom, ktoré si môžete stiahnuť a využívať offline kedykoľvek vám to bude vyhovovať.

Ponúkame Vám 12 záznamov z online cvičenia, kde sa sústredíme najmä na prax. Každé video začína rozcvičkou a postupne prechádza ku komplikovanejším pozíciam, ktoré sú však dostupné aj začiatočníkovi, pretože Matej vždy ukazuje rôzne stupne pozícií, z ktorých si sami môžete vybrať. Skrze ukážku viacerých stupňov pozícií môžete uzrieť ako sa pozícia rozvíja a k akým výzvam smerujete. Cvičenie je plynulé a hravé. Nie je to len joga. Je to Rozvaha pohybu, ktorá kombinuje rôzne prvky z jogy, bojových umení, kalisteniky…

Balíček 1: 5 lekcií v HD kvalite = 50€

Balíček 2: 7 lekcií v SD kvalite = 60€

Balíček 1 + 2: zvýhodnená cena = 100€

(1 lekcia trvá cca. 80 minút)

OBJEDNAJ SI SVOJ BALÍČEK

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Konzultácie

Konzultácie a poradenstvo na tému vlastného sebarozvoja. Ako Tvoj kouč Ti pomôžem vytvoriť mentálnu mapu, ktorá Ťa bude sprevádzať pri prekonávaní Tvojich životných prekážok. Pomôžem Ti identifikovať problémy a vzorce, ktoré Ti bránia posúvať sa vpred k dosiahnutiu svojich cieľov. V prípadne záujmu Ti pomôžem nastaviť cvičebný plán a stravovanie.

Ľudia, ktorý pracujú s koučom, často získavajú obrovskú podporu a pomoc pri zlepšovaní svojich vzťahov s okolím aj so samým sebou.

Konzultácie prebiehajú telefonicky cez video, alebo osobne.

Ak sa chceš objednať na konzultáciu, kontaktuj ma cez e-mail: info@rozvahapohybu.sk

Individuálne a skupinové pobyty na Prameni Života

matej-jurenka-rozvaha-pohybu-ponuka